Web Tasarım Hizmeti


Markanızın dijital pazarda görünen yüzü; Websiteniz.
Son yıllarda markalar dijital dönüşümleri farkederek potansiyel müşterilerine kolayca ulaşabilecekleri en verimli kaynak olan websitesine geçişlerini yönlendirmeye başladılar. Unutmayın ki bir firma için yapılacak araştırmada ilk bilgiler websitesi’nden elde edilmektedir.

Doğru kurgulanmış bir websitesi potansiyel müşterilere sizleri yaklaştırabilir, ancak websitesinin bir çok bileşeni bulunmaktadır.

İyi bir web sitesi

Doğru programlama dilleri kullanılarak hızlı ve mobil uyumlu olmalıdır. Bu noktada Marketing Atölye’nin tecrübeli yazılım ekibi sizlerin ihtiyacı doğrultusunda en verimli programlama dillerini kullanarak mobil uyumlu ve hızlı bir web sitesi ortaya çıkartır.

Tasarım her yerde olduğu gibi burada da en önemli noktalardan birisidir. Uzman kullanıcı deneyimi ekibimiz müşteri kitlenize uygun olarak gerçekleştireceği tasarımlar ile sitenizin görünümünü kurgular ve en iyi müşteri deneyimlerini sizlere sunar.

İçerik her şeydir elbette, uzman metin yazarlarımız sayesinde hem SEO uyumlu hem de hedef kitlenize faydalı internet sitesi içerikleriniz ile hem arama motoru aramalarında üste sıralara çıkabilir, hem de kullanıcılarınıza harika bir web sitesi sunabilirsiniz.

Hizmetlerimiz

  • Java Script
  • HTML / CSS / PHP
  • Wordpress
  • Wix / Tilda

Web Tasarım
İlk Analizler ve Planlama

İlk Analizler ve Planlama

Web siteniz için hedefleriniz ve gerekli ön bilgiler alınır.

Potansiyel Takvim

Potansiyel Takvim

Planlamalar ve takvimler çıkartılır. Ön çalışmalara başlanmak için gerekli doneler toplanır.

Ön Çalışmalar ve Revizeler

Ön Çalışmalar ve Revizeler

Ön çalışmaların ardından ilk revizeler alınır ve mobil uyumlar ile ilgili çalışmalara başlanır. Web sitenizin potansiyel son halinin ortaya çıkartılması kalır.

Raporlama ve Keyif

Raporlama ve Keyif

Analitik servisleri ve SEO uyumları tamamlandıktan sonra siteniz teslim edilir.

Bizimle iletişime geçin

Ekosistemin partner ajansı Marketing Atölye

Bir mail uzağınızdayız !