SEO Hizmeti


Arama motoru optimizasyonu ,SEO , Google ve Yandex gibi arama motorlarında üst sıralarda yer almanızı sağlayacak olan optimizasyondur. Uzman kadromuz hedef kitlenize uygun optimizasyonları sağlarken pek çok SEO aracı ile rakiplerinizi sürekli takip etmektedir. Bu sayede hiç bir rakibinizden geride kalmayacaksınız.

Marketing Atölye işinizin görnümeyen tarafını cadde kenarına çıkartmayı amaçlayan SEO çalışmalarını tamamen analitik temele dayalı olarak gerçekleştirmektedir.

Çalışmanın başlangıcında sektörünüzü ve hedeflerinizi analiz eder ve hedefleriniz doğrultusunda sadece bir kaç kelimede değil, sektörünüz ile ilgili tüm kelimelerde trafik almanızı hedefleyerek tamamen organik SEO stratejileri uygular. SEO Ekibimizin güncel algoritma güncellemeleri doğrultusunda hazırladığı 1000’in üzerindeki maddede sitenizi kontrol ederek çalışmalarını sürdürür.

Sizin Optimizasyonunuz İçin Neler Yapıyoruz ?

Genel SEO

Arama motorları sürekli olarak insanlara en iyi arama deneyimini sunmak için çalışırlar. Arama deneyiminin merkezinde ise arama sonuçlarında insanların aradıkları konu ile ilgili doğru içeriği sunan web sitesine sıralamalarda yer vermek gelir. Bunu kullanıcıyı hızlı, güvenilir, web standartlarına uygun web sitesine yönlendirmek ister. Bu noktada devreye giren Marketing Atölye, hızlıca sizlere sitenizde yapılması gereken işlemleri veya giderilmesi gereken hataları sunar. Hemen arkasından uzman ekibimiz siteniz ile ilgili, içerik geliştirmeye, yazılımsal süreçleri kontrol etmeye, kullanıcı deneyimini geliştirmeye başlıyor ve en kısa süre içerisinde sitenizin tıklanma oranlarının artışlarını raporlar.

Link Mimarisi

Marketing Atölye hedefleriniz ve analizlerimiz doğrultusunda analitik yaklaşımlar ve çözüm ortaklarımızla 3 ya da 5 değil, binlerce kelimeyi analiz ediyor ve sektörünüz ile ilgili anahtar kelime analizinizi gerçekleştirir. Arama motorları arama sonuçlarının kalitesini ölçebilmek için, arama sonuçlarını tıkladıktan sonraki süreci de takip eder ve eğer kullanıcı arama sonuçlarını tıkladıktan sonra, siteye girer girmez “geri” butonuna basıyorsa kullanıcı istediği sonuca ulaşamamış demektir. Bu durumda SEO Görünürlüğünüz de olumsuz etkilenir. Bu noktada Marketing Atölye anahtar kelime çalışması doğrultusunda elde ettiği anahtar kelime fikirlerini de hesaba katarak, alanınızdaki birçok kelimeden trafik almanızı sağlayacak içerik stratejisini sağlar.

Raporlar
  • Trafik kanallarını ve analizleri
  • Mevcut SEO Görünürlük gelişimleri
  • Dönüşüm oranları gelişimi
  • Sektörünüze göre detaylı ve kişiselleştirilmiş grafikler
  • Detaylı rakip analizleri
  • Trend analizleri ve pazar araştırmaları

SEO
İlk Analizler ve Planlama

İlk Analizler ve Planlama

Rakip analizleri ile ihtiyaçlarınız belirlenir, sizlerden gelecek planlamalar ile aksiyon ve operasyon takvimi için görüşmeler gerçekleştirilir.

Potansiyel Takvim

Potansiyel Takvim

Aksiyon planı takvime dizilir ve ihtiyaçlarınız doğrultusunda içerikler ve teknik algoritmalar sizlerin onayına sürülmek üzere hazırlanmaya başlanır.

Ön Çalışmalar ve Revizeler

Ön Çalışmalar ve Revizeler

Onay alınan içeriklerin ve algoritmaların tamamlanmasıYönlendirilmesi ve paylaşılması tamamlanır.

Raporlama ve Keyif

Raporlama ve Keyif

Dönüşüm ve markanızın bilinirliğinin artışlarını keyifle izlerken olağan düzende raporlarınızı alırsınız ve bir sonraki ihtiyaçlarınız için çalışmalara başlanır.

Bizimle iletişime geçin

Ekosistemin partner ajansı Marketing Atölye

Bir mail uzağınızdayız !