Blog / University 4 Society | Marketing Atölye | Bir Girişimcilik Serüveni

University 4 Society | Marketing Atölye | Bir Girişimcilik Serüveni

Aytunç Uysal tarafından Ara 18, 2018 tarihinde yayınlandı

Sosyal Medya Girişimcilik

University 4 Society | Marketing Atölye | Bir Girişimcilik Serüveni

Ara 18, 2018

University 4 Society, Bir girişimcilik okulu | Ankara Cozone'da Büyük Finaliyle görkemli bir etkinlik
University 4 Society, Bir girişimcilik okulu | Ankara Cozone'da Büyük Finaliyle görkemli bir etkinlik

"University For Society Büyük Final 15 Aralıkta "Ankara Cozone" ortak çalışma alanında gerçekleşti.

Büyük bir ekip çalışması ile 1 yıl boyunca 10 ünviersiteden finale kalan ekipler sunumlarını Türkiye Ekosisteminin önde gelen yatırımcılarına yaptılar. Marketing Atölye'nin ödül sponsoru olduğu etkinlikten notlar;


Türkiye girişimcilik ekosistemini geliştirmeyi amaçlayan University 4 Society pek çok dikeyden girişimcilere fikirlerine önem vermeden tam 12 ay boyunca eğitimler ve mentorluklar vererek onların girişimcilik karakterini geliştirmeyi amaçlamıştır. Girişimcilik ekosisteminin önde gelen yatırımcılarının da verdiği geribildirimler doğrultusunda girişimciler ekosistemin içine ilk adımı atmış bulundular. Sanayi girişimlerinden tutun da SaaS, sağlık sektöründen tutun da, IOT ye kadar pek çok alanda girişimcilere destekler ve ödüller verildi.

U4S in edindiği yol; Girişimcilerin fikirleri ile değil girişimcilik karakterleriyle ilgileniyorlar, ve potansiyel olarak herkesin bu girişimcilik yolundan geçmeleri ve yapıp yapamayacaklarını öğrenmeleri gerektiğini söylüyorlar. Marketing Atölye olarak bizim de etkinlikte bulunduğumuz ve U4S in edindiği yolu desteklediğimiz bu yolda, girişimcilere sonsuz destek verdiğimizi bildiriyoruz.

Marketing Atölye olarak 1 projeye 1 yıllık dijital pazarlama danışmanlığı verdiğimiz etkinlikte girişimcileri yollarına devam etmeleri için elimizden gelen desteği vermeye hazırız.

Girişim Pazarlamasının diğer pazarlama kanallarında farklı ilerlediğini bildiğimiz ve hakim olduğumuz bu zamanda "Ekosistemin Partner Ajansı" sloganıyla çıktığımız bu yolda University 4 Society'nin Büyük Finalinde sponsor olmaktan büyük gurur duyuyoruz.

Başarılarının devamını dilediğiğimiz University 4 Society etkinliği ilerleyen yıllarda çok daha büyük ses getirecek ve umarım bizler de Marketing Atölye olarak "Girişim Pazarlaması" konusunda ekosistemde çoğu kişiye destek veriyor oluruz.

Bizimle iletişime geçin

Ekosistemin partner ajansı Marketing Atölye

Bir mail uzağınızdayız !