Blog / Sertifika Alabileceğiniz Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri

Sertifika Alabileceğiniz Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri

Murat Sözcü tarafından Ara 09, 2018 tarihinde yayınlandı

Sosyal Medya Reklam Yönetimi Dijital Pazarlama

Sertifika Alabileceğiniz Ücretsiz Dijital Pazarlama Eğitimleri

Ara 09, 2018

Dijital pazarlamanın geçmişi ve geleceği epey parlak olarak gözüktüğü şu sıralarda hem kendiniz, hem işiniz hem de çevreniz için dijital pazarlamaya hakim olmanız sizi bir adım öne çıkartacaktır.

Dijital pazarlama öğrenim kolaylığı içeren ancak uygulamasında ve pratiğinde zorlukların olduğu bir alan. Geniş bir yelpazesi olan dijital pazarlamayı tek bir çatı altında toplamaktansa pek çok farklı kaynaktan edinilecek bilgiler ile bu alanlarda yeterli bilgiye sahip olabilir ve gelişiminizi durduraksız kılabilirsiniz. Günümüzde pek çok eğitim aracı olsa da dijital pazarlamayı dijitalin patronlarından öğrenmenini en iyisi olduğunu düşünüyoruz.

İşte Dijital Pazarlamaya giriş yapabileceğiniz eğitimler;


Google Dijital Atölye

Google Dijital Atölye
Google dijital atölye ile yüzeysel bir dijital pazarlama eğitimi alabilirsiniz.

Google Türkiye, her yaştan kitlenin dijital dünyaya adım atması ve kariyer basamaklarını tırmanması için Dijital Atölye adlı eğitim projesini duyurdu. Google Dijital Atölye, Bu alanda ister yeni başlayan, ister bilgili biri olun, temel düzeydeki bu eğitim size çok şey katacak.


Link Research Tools ;

LRT İle Dijital Pazarlama Keyfi
LTR ile dijital pazarlamanın temellerini iyi bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Kısa sürede adını duyurmayı başaran LRT, bu başarısını geliştirdiği Link Detox algoritmasına borçlu. Zira bu araç ile bir sitenin aldığı zararlı linkleri analiz edebiliyorsunuz. Bunun dışında sunduğu otoriter araçlar ile derin analizler yapabiliyorsunuz. LTR’nin size sunduğu sertifikayı ve verdiği eğitimleri alarak edinebilirsiniz.

Google Adwords

Google AdWords / Google Ads ile Dijital Reklamcılığa Başlayın
Google AdWords / Google Ads ile dijital pazarlamanın olmazsa olmazı reklam yönetimini öğrenin

Online reklamlar denince akla gelen ilk mecra Google AdWords, kendi içinde eğitim dökümanları ile size sertifika alabilmeniz için gerekli araçları sunuyor. AdWords sertifikasyonu sınavları çevrimiçi reklamcılığın en iyi uygulamalarına ve AdWords’e dair bilginizi sınamayı ve sertifikalı olmanızı amaçlıyor.


Woorank

Dijital pazarlamanın temellerini woorank ile atın
Dijital pazarlamanın temellerini woorank ile atın

Woorank kullanımı kolay bir SEO denetim ve dijital pazarlama aracıdır. Sitenize Google bakış açısıyla bakar ve siteniz için teknik, sayfa içi ve sayfa dışı denetim oluştururuz.

Online eğitimini kendi bünyesinde barındıran Woorank, verdiği sertifika ile profesyonel profilinizi geliştirmeniz için önemli ve incelemeniz gereken bir kaynak.

Marketing Atölye Eğitimleri;


Marketin Atölye olarak dijital çağda hem işleriniz hem de kendiniz için dijital pazarlamanın öneminin farkındayız. Uzman ekibimiz sizlerle deneyimlerini ve bilgi birikimlerini paylaşmak için heyecanlılar. Yeni dijital ve görsel çağa ayak uydurmanın kolay yolu olan dijital pazarlamayı 3 adımda öğrenebilir ve profesyonelce bu hayata atılabilir ve belki de kariyer adımlarınızı bu alanda seçebilirsiniz. Siz henüz dijital ile tanışmadınız mı ?Bizimle iletişime geçin

Ekosistemin partner ajansı Marketing Atölye

Bir mail uzağınızdayız !